888 Sport

 • Koefiçentë konkurues
 • Baste live
 • Opsioni Cashout
 • Luaj nga Celulari, Tableti, Desktop
Depozito $10 merr $30 falas Bonusi i Regjistrimit
888 Sport Screenshot
888 Sport

Analizë për baste sportive live në 888 Sport

888 është një nga kompanitë më të vjetra dhe më të njohura anembanë botës, e cila ofron edhe baste sportive live, dhe arriti shumë shpejt të jetë lider në lojërat e fatit në internet .Kjo kompani ofron një shumëllojshmëri lojërash fati,midis tyre edhe bastet sportive,që preferohen shumë nga sportdashësit.

Rreth kompanisë 888

Kjo kompani është krijuar në vitin 1997 dhe është licencuar në Britaninë e Madhe dhe në Gjibraltar. Licenca e Komisionit të Lojërave të Fatit në Britaninë e Madhe është një ndër më të rëndësishmet në botën e lojrave online, ndërsa licenca në Gjibraltar është e domosdoshme, sepse kompania ka një zyrë të saj në këtë shtet.

Softueri i 888 sport

888 sport ka përdorur softuerin e saj, që në fillimet e kompanisë. Duke pasur ekipin e zhvillimit të brendshëm ,kompania mund të bëjë ndryshime në platformën që u nevojitet dhe nuk ka nevojë për një grup tjetër të licensuar, nga një partner i softuerit të palës së tretë.

Softueri është perfekt, siguron linja të shpejta dhe ju lejon të vendosni baste sportive live pa shumë burokracira. Përveç kësaj, një aplikacion celular 888 sport është i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android (kjo është e kufizuar në juridiksione të ofruesve të telefonisë celulare). Kjo do të thotë se,ndërkohë që luani një lojë, ju mund të keni akses në opsionet e basteve të drejtpërdrejta(live), në mënyrë që të vini bast në kohë reale gjatë lojës.

Sportet e disponueshme në 888 Sport

 • Futboll evropian
 • Futboll amerikan
 • Basketboll 
 • Tenis
 • Gara me kuaj
 • Kriket 
 • Golf 
 • Boks 
 • Çiklizëm
 • Hendboll 
 • Wrestling
 • Lundrim me jaht 
 • Sërf
 • Politikë
 • Regbi 
 • Bilardo
 • Volejboll
 • Dyluftim (MMA)
 • Bejzboll
 • Lojë me shigjeta
 • Hokej mbi akull
 • Gara motorash
 • Esports

Promocionet

Oferta e mirëseardhjes

Oferta e mirëseardhjes e 888 sport është e thjeshtë: ju vini baste sportive live 10 $ dhe merrni 30 $ në baste falas ,gjithashtu 10 $ në kazino. Kjo është një shumë normale për një lojtar të mesëm; nëse dëshironi të vendosni baste shumë më të mëdha, atëherë mund të shihni opsionet në Termat dhe Kushtet e kompanisë.

Bastet falas

 • Regjistrohuni dhe hyni në 888 sport dhe bëni depozitimin tuaj të parë.
 • Vendosni baste sportive live per $10
 • Merrni dy baste falas për 10 $ dhe një bast 10 $ falas për pajisjet e lëvizshme(celular dhe tablet).

Shërbimi ndaj klientit

Ka shumë mënyra për të kontaktuar ekipin e 888 sport nëse keni ndonjë pyetje. Ata ofrojnë një numër falas të telefonit, si dhe një live chat. Ju gjithashtu mund t’i dërgoni atyre një e-mail, edhe pse është më i ngadalshëm në aspektin e kohës së përgjigjes.Para përdorimit të asistencës teknike,ju mund të informoheni në seksionin e FAQ. 

Konkluzion

888 është një nga kompanitë më të sigurta për të luajtur në internet dhe ofron një shumëllojshmëri sportesh.Transertat janë të shpejta dhe tërheqjet e fitimeve nuk vonohen nga proçedura të tejzgjatura. Bonuset e mirëseardhjes janë një pikë e fortë e kësaj kompanie. Prandaj 888 është një ndër kompanitë më të preferuara në internet. 

Luaj në 888 Sport

Mr Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!