betFirst

 • Për Shiptarët e Belgjikës, Gjermanisë dhe Hollandës
 • Luaj nga: Celular, Tablet, Desktop
 • Autorizuar nga komisioni lojrave te fatit ne Belgjikë
 • 60 euro bonus për lojtarët nga Belgjika
100% deri në $400 Bonusi i Regjistrimit
betFirst Screenshot
betFirst

Baste live rezultate ne betFirst

Nje nga arsyet kryesore pse menduam te ofrojme betFirst si nje kompani qe oron baste live rezultate ishte se ajo operon ne Belgjike ku komuniteti I shqiptareve eshte i madh dhe ne rritje. Nje oferte qe nuk mund ta humbisni.

Kush eshte betFirst?

Eshte nje nder operatoret me te suksesshem ne Belgjike dhe ne disa shtete te Europes. E vecanta e betFirst pervec faktit qe ofron baste live rezultate dhe skedina te kampionateve me te famshme eshte se ajo ndryshe nga kompanite e tjera te licensuara zakonisht ne Malte apo UK eshte plotesisht e licensuar dhe e rregulluar me ligj ne token Belge.

Sportet ne betFirst

Mbi 40 kampionate te ndryshme ofron betFirst ne platformen e saj. Baste live rezultate dhe skedina ofrohen si per kampionatet Belge te futbollit ashtu dhe ato Europiane, ku kompania eshte e fokusuar njesoj me te njejtin seriozitet. Me kryesoret do te permendnim:

 • Futboll Europian
 • Hokei ne akull
 • Basketboll
 • Bejzboll
 • Futboll Amerikan
 • Tenis
 • NBA etj

Koeficentet nuk jane maksimalisht te larte per ndeshje midis skuadrave me emer megjithate kompania mundohet te ruaje nje balance midis konkurenteve te saj dhe ti ofroje lojtareve te saj koeficiente te konsiderueshem.

Platforma

Te gjitha ndeshjet dhe rezultatet e ndeshjeve mund ti ndiqni live nga platforma e betFirst. Kampionatet e Hokeit dhe te basketbollit jane gjithashtu pjese e basteve ne betFirst. Ne periudhe afatgjate Hokei ne akull, Beizbolli dhe Tenisi rekomandohen si me fitimprureset.

Ne faqen e kompanise gjithashtu, do te perditesoheni me lajmet dhe ndryshimet me te reja te basteve dhe koeficienteve. Baste nga telefoni jane gjithashtu te mundshme ne betFirst. Kompania ofron dhe nje aplikacion qe mund te instalohet ne telefon dhe ben te gjithe procesin akoma dhe me te thjeshte pa qene nevoja te navigoni gjithmone nga shfletuesi juaj, Chrome, Moxilla  apo Safari.

Metodat e pagesave jane me populloret qe perdoren nga te gjithe duke shtuar edhe PayPal si nje nga metodat me konveniente ne treg gjithashtu dhe:

 • Transferte bankare
 • Hipay
 • Mastecard
 • Mister Cash
 • PayPal
 • Skrill
 • Visa
 • Ticket premium
 • Paysafecard

Ju ftojme te provoni eksperiencen tuaj me baste live rezultate dhe skedina ne betFirst.

Luaj në betFirst

Mr Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!