Campo Bet

  • Liçensuar në Curacao
  • Auditim Publik nga Institucione Prestigjioze
  • Koeficentë të lartë
  • Sports, Casino, Live Casino dhe Promocione javore
100% deri në $150 Bonusi i Regjistrimit
Campo Bet Screenshot
Campo Bet

Bastore Campo Bet per shqiptaret qe ndodhen ne pothuajse shtetet kryesore te Europes.

Bastore Campo Bet me nje shumice kampionatesh dhe koeficente vertet konkurues. E themi me bindje qe koeficentet jane konkurues per faktin e vetem se Campo Bet eshte e sapo krijuar, dhe eshte nje faqe e re bastesh, nje kompani me nje aspirim te larte drejt rruges se suksesit ne industrine e basteve sportive. 

Sportet dhe menyrat e betit ne Bastore Campo Bet

Tifozët e futbollit do të ndjehen më shumë se të nderuar dhe të lumtur në sajë të ofertave të Campo bet sepse ju keni mundësinë të vendosni bastet tuaja me disa nga shanset më të mëdha në listat sportive online. Ju mund të merrni një përzgjedhje të gjerë deri në 700 tregje në çdo ngjarje të futbollit, Asian Handicaps dhe shumë baste të veçanta në mesin e tyre (Baste me kombinim, golashënësit, multiscores dhe më shumë), dhe natyrisht, të gjitha ligat e mëdha dhe të vogla dhe konkuruese. Campo Bet nuk ofron Live Straming

Bonusi dhe promocionet ne Campo Bet

Lojtaret e rinj qe regjistrohen ne bastore Campo Bet do te perfitojne nje bonus 100% deri ne $150 dhe do te kene mundesi te perdorin metoda depozitash pa fund, si: Neteller, Skrill, Mastercard, Visa Debit dhe Credit si dhe shume te tjera te cilat i gjeni ne te djathte te detajeve te kompanise. 

Sherbimi i klientit eshte nje prioritet ndaj do te keni mundesi te komunikoni me agjentet ne Live Chat ne disa gjuhe te ndryshme si: English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Swedish

Disa nga llojet e sporteve te ofruara ne Campo Bet

American Football, Australian Football, Badminton, Bandy, Basketball, Boxing, Cricket, Cycling, Darts, Floorball, Football, Futsal, Golf, Handball, Ice Hockey, MMA, Motor Sports, Rugby, Rugby Union, Snooker, Squash, Tennis, US Sports, Volleyball, Water Polo, Βaseball

Luaj në Campo Bet

Mr Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!