Comeon

  • Numër i madh i tregjeve ndërkombëtare
  • Koeficientë konkurues
  • Ska komision për tërheqjen e parave
  • Ka opsionin Cashout
100% deri në $25 Bonusi i Regjistrimit
Comeon Screenshot
Comeon

Comeon eshte krijuar ne vitin 2009 dhe ka fituar nje popullaritet te konsiderueshem ne boten e basteve sportive por jo vetem. Produkte si Casino, Baste Sportive Live, Poker online apo Live Casino. 

E licensuar ne Malte por gjithashtu ne Curacao dhe UK kompania operon ne shume shtete te botes, pervec USA, France apo Turqi ku licensa e tyre nuk i lejon te operojne. Ata jane nje operator i rregullt me reputacion dhe operojne ne me shume se 40 shtete ne te gjithe boten. 

Sportet ne comeon

Mbi 29 sporte te ndryshme ofrohen ne platformen e Comeon baste sportive. Gjithashtu mbi 120 lloje bastesh keni mundesi te vendosni ne kete kompani bastesh. Per ndeshjen tuaj te preferuar te futbollit, mund te vendosni bast per numrin total te golave, Bet Special, Corners, gjithashtu keni mundesine te perdorni opsionin Baste Cashout etj.

American Football, Australian Football, Badminton, Bandy, Basketball, Boxing, Cricket, Cycling, Darts, Floorball, Football, Golf, Handball, Horse Racing, Ice Hockey, MMA, Motor Sports, Rugby, Snooker, Special Bets, Surfing, Table Tennis, Tennis, Volleyball, Water Polo, Winter Sports, Βaseball

Metodat bankare te depozitave dhe terheqjeve

Ne kete operator keni mundesi te perdorni metoda depozitash nga me klasiket, karta krediti dhe debiti dhe deri tek Electronic wallet si: Neteller apo Skrill. Ajo qe e karakterizon Comeon eshte mungesa e komisioneve per terheqjet e fitimeve tuaja.

Shqiptaret e Kanadase apo te Europes mund te perdorin llogarine e tyre bankare per te kryer depozita apo terheqje drejt llogarive te tyre. Mjafton ti permbahen rregullave te verifikimit ku me klasiket qe kerkohen jane: Verifikim i numrit te telefonit, te adreses se emailit, te kartes se kreditit apo eWallet si dhe verifikimit te adreses elektronike.

Luaj poker Online

Kompania operon per te apasionuarit pas lojes se pokerit me nje software tashme te njohur si Revolution Gaming Network.

Bonusi i mireseardhjes

Perfshin $7 falas per lojtaret e rinj.

Gjithashtu 100% deri ne $25 per ata qe deshirojne te vendosin baste sportive. Shqiptaret e Europes dhe te Kosoves kane nje avantazh ne perdorimin e platformes se Comeon per shkak te licensave qe kompania posedon. 

Comeon eshte sponsor zyrtar i Premier League’s Liverpool FC

Luaj në Comeon

Mr Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!