Lajme nga kompanitë e basteve

karambot

KaramBot, Software që parashikon Skedinën Tuaj

Inteligent Integrated Software Cfare eshte KaramBot? KaramBot eshte...

modric

MODRIC: Një ditë mund të luaj në Itali

Kroati Luka Modric ka qenë zemra e mesfushës së Real Madrid gjatë...

sarri

Sarri: “Ronaldo luajti i dëmtuar”

Maurizio Sarri për Ronaldo… Dalja nga fusha për të dytën...

lajme sportive

Lajme sportive – Rodrigo dhe Ibrahimovic

Rodrigo, djaloshi i artë i Real Madrid Real Madrid do të udhëtojë...

Me shume artikuj

Kompanitë më të mira

Kompania Bonus Luaj
100% deri në $200 Luaj
100% deri në $100 Luaj
200% deri në $1000 Luaj
200% - $100 Luaj
50% deri në $1000 Luaj
Të gjitha kompanite

Lajme per Bastet Sportive

lajme per bastet sportive

Në arkiven tone do te mundohemi te perfshijme sa me shume lajme per bastet sportive, perditesime te rregullave te reja te bonusit, licensave, bashkepunimit midis kompanive, konfererat nderkombetare e me gjere.

baste live
Mr Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!